Prosta delovna mesta

Vas odlikujejo natančnost, odgovornost, samoiniciativnost? Si želite novih izzivov? Potem se nam pridružite na delovnem mestu:

Komercialist za nemški trg (m/ž)

CETIS FLEX, eno vodilnih evropskih tiskarskih podjetij, kakovostno oskrbuje uporabnike fleksibilne embalaže z inovativnimi, varnimi in do okolja prijaznimi rešitvami s ciljem povečevati vrednost in prepoznavnost njihovih izdelkov. CETIS FLEX je del Skupine CETIS in tudi del mednarodne svetovalne in investicijske skupine MSIN, ki povezuje podjetja, ki tvorijo največjo embalažno-grafično skupino v Sloveniji.

Opis delovnega mesta:

  • aktivno delovanje na trgu - komunikacija z obstoječimi in potencialnimi kupci, pogajanja, priprava ponudb, sklepanje pogodb, skrb za njihovo realizacijo (sprejem naročil, nadzor nad dobavnimi roki, spremljanje zadovoljstva kupcev, …) in tehnična podpora kupcem;
  • pridobivanje poslov neposredno s trga skladno s prodajnim planom, predstavitev produktov in storitev potencialnim kupcem na trgu;
  • spremljanje trendov ter raziskava domačega in tujega tržišča, spremljanje konkurence in njihovo gibanje ter ukrepi na trgu;
  • sodelovanje pri pripravi razpisno-ponudbene dokumentacije, priprava kalkulacij in ponudb;
  • terensko delo ter
  • ostala dela skladno s potrebami in zahtevami delovnega procesa.

Pričakujemo:

  • zaključeno VII. stopnjo izobrazbe ustrezne smeri;
  • nekajletne delovne izkušnje s področja prodaje v segmentu B2B;
  • tekoče znanje slovenskega in nemškega jezika je pogoj za zaposlitev;
  • napredno delo s produkti Microsoft, zaželeno poznavanje dela s SAP (ni pogoj za zaposlitev) ter
  • vozniški izpit B kategorije.

Če ste se prepoznali v oglasu in bi svojo karierno pot želeli nadaljevati v dinamičnem mednarodnem podjetju z več kot 200-letno tradicijo, vas vabimo, da nam na elektronski naslov FUS220jlcdupu@wyncm.mc s pripisom: »Komercialist za nemški trg (m/ž)« pošljete motivacijsko pismo s strukturiranim življenjepisom in kopijo diplome do vključno 09. 08. 2024.

Nepopolnih in nepravočasnih prijav ne bomo upoštevali. Pred sklenitvijo pogodbe o zaposlitvi z izbranim kandidatom zahtevamo potrdilo o nekaznovanosti.