Prosta delovna mesta

Iščemo odgovornega in samoiniciativnega sodelavca za prosto delovno mesto

Izmenovodja (m/ž)

CETIS, eno vodilnih evropskih podjetij na področju rešitev varnostnih tiskovin, ponuja potovalne, osebne in prometne dokumente ter celovite rešitve na ključ za upravljanje identitete in izdajo dokumentov. Zaupajo nam vlade in podjetja po vsem svetu. Znanje naših strokovnjakov temelji na več kot 200-letni tradiciji. Ustvarjamo spodbudno delovno okolje za tiste, ki si želite izzivov ter priložnosti za osebno in strokovno rast. www.cetisidentity.com.

Opis delovnega mesta:

  • skrbništvo proizvodnega procesa;
  • organizacija, vodenje in nadzorovanje poslovnega in delovnega procesa;
  • nadzor nad izvajanjem nalog na področju vodenja, spremljanja realizacije in izvajanja planov, njihovo analiziranje ter priprava in izvajanje ustreznih korektivnih ukrepov;
  • odobritev prve pole;
  • tedenski razpored izmen po strojih ter dnevni razpored sodelavcev po strojih;
  • vnos delovnih nalogov v informacijski sistem, pomoč pri knjiženju materiala sodelavcem na strojih ter knjiženje materiala na delovne naloge;
  • preverjanje pravilnega delovanja strojne opreme in ročnih viličarjev;
  • priprava materiala in orodij za izvedbo delovnih nalogov;
  • načrtovanje stroškov, kadrov in predlogov investicij na področju vodenja;
  • preverjanje spoštovanja pravil varstva in zdravja pri delu ter internih aktov;
  • ostala dela za zagotavljanje nemotenega poteka dela, skladno s potrebami delovnega procesa.

Od vas pričakujemo naslednja znanja in veščine:

  • zaključeno V. ali VI. stopnjo izobrazbe tehnične smeri;
  • osnovno znanje enega tujega jezika (zaželen angleški jezik);
  • poznavanje grafičnih procesov in strojne opreme;
  • poznavanje Windows operacijskega sistema;
  • profesionalnost, odgovornost, dobre sposobnosti vodenja, samoiniciativnost ter
  • vozniški izpit B kategorije.

Če ste se prepoznali v zgornjem opisu, vas vabimo, da nam na elektronski naslov FUS221kmdevqv@xzodn.nd s pripisom »Izmenovodja (m/ž)« pošljete motivacijsko pismo, življenjepis in kopijo diplome do vključno 10. 8. 2024.

Nepopolnih in nepravočasnih prijav ne bomo upoštevali. Pred sklenitvijo pogodbe o zaposlitvi z izbranim kandidatom zahtevamo potrdilo o nekaznovanosti.